Welcomeinn Rental

İşimiz, hayalinizdeki evi bulmak

Welcominn Rental, yüzlerce ev ilanı arasında kaybolmadan, özel seçtiğimiz kaliteli proje ve sorunsuz evleri size sunmak için tasarlandı. Sorunsuz bir ev arıyorsanız, tercihiniz Welcominn Rental olmalı.

Yeni bir yere taşınmak ve orada ev kiralamak her zaman uğraştırıcı ve zor bir süreçtir. Şehri yeterince tanımıyorsanız, sizi akbaba gibi avlamak için bekleyen emlakçılar arasında gidip gelmek zorunda kalırsınız. Güzel bir evi, kötü bir konumda size pazarlamaları çok kolaydır. Artık, yüzlerce ilan arasında kaybolmanıza gerek yok.

Welcominn Rental, size bir sürü ev sunmaz. Sadece sorunsuz ve ihtiyacınızı görecek evleri özenle seçerek sunar. Eğer iyisini arıyorsanız, iyisini bizimle bulmanız çok daha kolay.

Biraz daha ucuz olsun diye uğraşırken, taşındıktan sonra yaşayacağınız sorunlarla size çok daha pahalıya mal olan konutları bir emlakçı size anlatmayacak. Biz, tüm bu evleri baştan eleyip, size uygun olan evi en uygun koşullarla sunuyoruz. Eğer aradığınız ev web sitemizde yoksa, lütfen bizimle iletişime geçin ve sizin için ne yapabileceğimizi konuşalım.

1.jpg

Neden Bizi seçmelisiniz?

Tüm aşamalarda kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

Mutlu Müşteriler

Welcominn Rental AKOL Group tarafından binlerce mutlu müşterinin güvendiği bir hizmet. Sadece ev kiralamakla kalmıyor, inşa ediyoruz, satıyoruz ve yönetiyoruz.

Sadece Seçilmiş Evler

Her kiralık evi sitemize koymuyoruz, önce onları seçiyor ve bizi tatmin ederse size sunuyoruz.

Hukuki Destek

Hem müşterilerimizi hem de ev sahiplerimizi koruyoruz. Ne zaman iki taraf mutlu olursa, biz mutlu oluruz.